HAKKIMIZDA

 

Şirketimiz 1982 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Şirket kurucumuz ve Şirketin Ceo’su Yaşar Demiray ilk olarak Türkiye Amasya ilinde Yerli kömür işletmesi açmış ve böylelikle şirketin temellerini atmıştır. Daha sonra sırası ile Erzurum, Çorum, Gaziantep’te Krom Mangan işletmeleri ile yatırımları devam etmiştir.

 

Yerli Linyit Üretiminde Türkiye’de takip edilen şirketimiz Açık işletme ve Yeraltı işletmeleri ile kaliteli yerli linyit üretiminde önemli bir üretici konumuna gelmiştir.

Özellikle Amasya ve Çorum illerinde izinleri alınmış 16 adet Maden arama veya Maden işletme ruhsatı bulunan şirketimiz bölgede termik santral projesi çalışmalarına başlamıştır.

ALTIN 

Demiray holding olarak Türkiye’de Anlaşmalı olduğumuz Altın Rafinleri anlaşmalarımız neticesinde 2020 Yılında 4 ton altın işlenmiş ve ülke ekonomisine kazandırılmıştır. 2021 yılı planlarımızda bu miktar en az 10 ton olarak öngörülmektedir.

ULUSLARARASI FON DANIŞMANLIĞI

Demiray holding olarak Uluslararası fon danışmanlığını 2015 yılından itibaren yapmaktayız. Hong Kong, Afrika, Amerika ve Avrupa merkezli fonların danışmanlık ve yatırım yönlendirme planlama işlemlerini titizlikle yapmaktayız.

ELMAS ve PIRLANTA

Özellikle Afrika kıtasında bulunan ham elmas ve pırlantalar Demiray Holding Sertifikası altında Türkiye’ye getirilip kesim işlemleri sonrası yatırımcı veya koleksiyonerlerin beğenisine sunulur. 2020 yılında toplam 320 Krat Elmas ve Pırlanta ülkemizde Demiray Holding sertifikası ile satışa sunulmuştur. 2021 yılı planlanan miktar ise 1500 krat’tır.

Sarphan Finanspark
 
3317 Ada 5 Parsel Finanskent Mahallesi,Finans Cad No 5B Kat 6 Daire 72
Finans Merkezi Bölgesi, 34770 Ümraniye/İstanbul/Türkiye